Wykorzystujemy pliki cookies. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Szczegółowe informacje na ten temat znajdują się tutaj
 
 
Kosiarka spalinowa HKS 550 NBX
Kategoria: Kosiarki > Z napędem
HKS 550 NBX to kosiarka wyposażona w najmocniejszy z naszej oferty silnik Briggs&Stratton serii 750EX DOV. Kosiarka typu 4w1 z niezawodnym napędem GT na tylne koła. Dzięki systemowi 360 stopni na przedniej osi maszyna może skręcać wokół własnej osi docierając do każdego zakamarka ogrodu.
Dostępność:
Dostępny
NÓŻ TNĄCY Ukształtowanie krawędzi tnących i wyprofilowanie noża umożliwia właściwą pracę zarówno podczas wrzucanie trawy do kosza jak i mulczowania.
KOSZ Duży z wygodnym uchwytem, parciano-plastikowy. Górna część kosza wykonana z plastiku dobrze chroni obsługującego przed kurzem, dolna - wykonana z tkaniny zapewnia maksymalną przepustowość powietrza dzięki czemu następuje pełne wypełnienie pojemnika koszoną trawą.
WIZJER Wizjer napełnienia kosza, pozwala w prosty sposób ocenić wypełnienie kosza na trawę.
REGULACJA WYSOKOŚCI Centralna regulacja wysokości koszenia, jedną dźwignią zmieniamy położenie wszystkich kół.
ZŁĄCZKA DO MYCIA Złączka do mycia podwozia, ułatwia utrzymanie maszyny w czystości.
WYSOKIE KOŁA Ułatwiają manewrowanie i jazdę po nierównym terenie.
SILNIK Silnik Briggs&Stratton seria 750EX DOV, to jeden z większych silników montowanych w kosiarkach trawnikowych. Moment obrotowy tej jednostki to 9,5 N.m./2600 rpm
PRZEKŁADNIA Przekładnia napędowa francuskiej firmy GT - General Transmission, będącej liderem w produkcji napędów do kosiarek, jest gwarancją trwałości i niezawodności działania.
SYSTEM 360 stopni Przednia oś z systemem 360 stopni umożliwia niezależny skręt przednich kół. Dzięki temu kosiarka ma zerowy promień skrętu. Przednie koła można również zablokować w pozycji do jazdy na wprost.

Silnik


Producent silnikaBRIGS&STRATTON
Typ silnika4 suwowy, chłodzony powietrzem
Seria silnika DOV 750 EX
Moment obrotowy9,5 N.m/2600 obr.
Pojemność skokowa161 cm3
Średnica x skok tłoka64,0 x 50,0 mm
Pojemność miski olejowej 0,6 l
Pojemność zbiornika paliwa1,0 l

Napęd
Koła napędoweTylne

Obudowa


Materiał obudowyStal
Szerokość koszenia508 mm
Regulacja wysokości koszeni Centralna
Zakres regulacji wysokości 25-75 mm
Łożyskowane kołaTAK
Rozmiar kół20 / 27 cm