Wykorzystujemy pliki cookies. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Szczegółowe informacje na ten temat znajdują się tutaj
 
 
Kosiarka spalinowa HKS 456 NL
Kategoria: Kosiarki > Z napędem
Kosiarka Hortmasz HKS 456 NL to jeden z największych i najmocniejszych modeli w naszej ofercie. Wysokiej klasy maszyna 4w1 z napędem na tylne koła. W zależności od potrzeby wybieramy zbieranie do kosza, mulczowanie, wyrzut boczny lub tylny. Kosiarka wyposażona jest w najnowszej generacji silnik znanego i cenionego na całym świecie producenta, firmy Loncin. Silnik o pojemności 224 cm3 to właściwie największa i najmocniejsza jednostka napędowa stosowana do napędu kosiarek.
Dostępność:
Dostępny
SILNIK Najnowszej generacji silnik, jednego z największych i najbardziej cenionych na świcie producentów, firmy LONCIN. Pojemność 224 cm3, moc ponad 6KM. Silnik wyposażony w żeliwną tuleję cylindra.
KOSZ Duży z wygodnym uchwytem, parciano-plastikowy. Górna część kosza wykonana z plastiku dobrze chroni obsługującego przed kurzem, dolna - wykonana z tkaniny zapewnia maksymalną przepustowość powietrza dzięki czemu następuje pełne wypełnienie pojemnika koszoną trawą.
REGULACJA WYSOKOŚCI Centralna regulacja wysokości koszenia, jedną dźwignią zmieniamy położenie wszystkich kół
WYSOKIE KOŁA Ułatwiają manewrowanie i jazdę po nierównym terenie.
RĘKOJEŚCI Wygodne rękojeści z szybkim sposobem montażu.
PRZEKŁADNIA Kosiarka HKS 550 NH jest wyposażona w przekładnię napędową francuskiego producenta GT-General Transmission. GT jest gwarancją jakości i niezawodności działania.

Silnik


Producent silnikaLoncin
Typ silnika4 suwowy, chłodzony powietrzem
Seria silnika LC1P75F
Moment obrotowy14 N.m./2500 obr.
Pojemność skokowa224 cc
Średnica x skok tłoka75 x 50 mm
Pojemność miski olejowej 0,6 l
Pojemność zbiornika paliwa1,0 l

Napęd


Rodzaj napęduGT
Koła napędowetylne

Obudowa


Materiał obudowyStal
Szerokość koszenia550 mm
Regulacja wysokości koszeni Centralna
Zakres regulacji wysokości 25-85 mm
Łożyskowane kołaTAK
Rozmiar kół8"/12" mm