Wykorzystujemy pliki cookies. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Szczegółowe informacje na ten temat znajdują się tutaj
 
 
Glebogryzarka spalinowa HGS 65 XGTL1
Kategoria: Glebogryzarki
Wszechstronna i uniwersalna glebogryzarka z napędem na koła. Przeznaczona do pracy w ogrodach, tunelach foliowych, szklarniach oraz gospodarstwach rolniczych uprawiających rośliny rzędowo. Napęd na koła doskonale amortyzuje siły przenoszone z noży roboczych, zmniejsza wysiłek podczas pracy i umożliwia dokładne spulchnienie gleby już za pierwszym przejazdem roboczym. Koła ułatwiają również przetaczanie maszyny do miejsca pracy, która wykonywana tą glebogryzarką jest lekka i efektywna. Wyposażenie modelu HGS 65 XGTL w mocny i niezawodny silnik LONCIN, bieg wsteczny czy regulację głębokości pracy, czyni z glebogryzarki HGS 65 XGTL bardzo wydajne urządzenie. Przygotowanie lub uprawa gleby stają się przy jej pomocy łatwe, szybkie i przyjemne.
Dostępność:
Niedostępny
SILNIK Silniki LONCIN G200F to doskonała jakość wykonania, niezawodność pracy, łatwość uruchamiania oraz obsługi. Powietrzny filtr olejowy zapewnia największą dokładność filtracji w zapylonym środowisku pracy.
NAPĘD NA KOŁA Sprawia, że maszyna nie szarpie, doskonale amortyzując siły przenoszone z noży roboczych, zmniejsza wysiłek podczas pracy i umożliwia dokładne spulchnienie gleby już za pierwszym przejazdem roboczym.
BIEGI Możliwość pracy na biegu wstecznym eliminuje zadeptywanie i ułatwia wydobycie maszyny w przypadku ugrzęźnięcia.

Silnik

 
Producent silnika Loncin
Typ silnika 4 suwowy, chłodzony powietrzem
Seria silnika G200F
Rodzaj silnika           górnozaworowy
Pojemność miski olejowej 0,6 l
Pojemność zbiornika paliwa 3,6 l.
Max. prędkość obrotowa silnika            3600 obr/min
Motyki robocze

 
Ilość gwiazd roboczych 4 (2 + 2)
Średnica gwiazdy roboczej  350 mm
Max. głębokość pracy 170 mm
                
Masa glebogryzarki
86 kg
Zestaw do orania HGS 65XGT (pług, koła, zaczep)
Cena Netto:617,07 zł Cena Brutto: 759,00 zł