Wykorzystujemy pliki cookies. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Szczegółowe informacje na ten temat znajdują się tutaj
 
 
Glebogryzarka Hortmasz HGS 1051 N
Kategoria: Glebogryzarki > Silnik Hortmasz
Glebogryzarka HGS 1051 N to jedna z nielicznych glebogryzarek posiadająca napęd noży przeciwbieżny do kierunku ruchu maszyny. Taki system pracy sprzyja płytkiej uprawie i odchwaszczaniu. Glebogryzarka HGS 1051 N doskonale sprawdzi się w uprawach międzyrzędowych, tunelach i szklarniach oraz przy wszystkich pracach gdzie wymagane jest płytkie intensywne spulchnienie gleby. Napęd na koła amortyzuje siły przenoszone przez noże robocze, zmniejsza wysiłek podczas pracy. Koła ułatwiają tez przetaczanie maszyny na miejsce pracy. Wyposażenie glebogryzarki w mocny i niezawodny silnik o dużej pojemności 212 cm3 czyni z niej bardzo wydajną maszynę, dzięki której przygotowanie i uprawa gleby stają się łatwe, szybkie i przyjemne.
Dostępność:
Dostępny
RĘKOJEŚCI Wygodny sposób sterowania i obsługi maszyny. Trwałe elementy sterujące.
KOŁA Napęd na koła sprawia że maszyną pracuje się dużo lżej i łatwiej. Maszyna nie szarpie, spulchnienie gleby jest dużo dokładniejsze.
SILNIK Silnik HORTMASZ 212 cc to bardzo wysoka jakość wykonania i niezawodność pracy. Łatwość obsługi, uruchamiania, duża moc i pojemność to tylko część z zalet tego motoru.