Wykorzystujemy pliki cookies. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Szczegółowe informacje na ten temat znajdują się tutaj
 
 
Pilarka spalinowa HPL 5200
Kategoria: Pilarki łańcuchowe
Bardzo mocna i trwała pilarka spalinowa mająca wiele cech wspólnych z profesjonalnymi maszynami do cięcia drewna. Pilarka sprawdzi się zarówno podczas ścinki drewna jak i podczas prac w rolnictwie, ogrodnictwie czy przygotowania drewna opałowego. Model pilarki HPL5200 wyposażony został w silnik o pojemności 50,8 cm3 i mocy 2,9 KM. Wysoka moc jaką posiada pilarka w połączeniu z 18" prowadnicą pozwala na efektywną, wydajną pracę prze drewnie znacznej grubości.  
Dostępność:
Niedostępny
METALOWY GRZEBIEŃ OPOROWY Zwiększa bezpieczeństwo w czasie pracy, zapobiega przesuwaniu się pilarki, zwiększa precyzję cięcia. Chroni przed uszkodzeniem przednią część obudowy i tłumik.
FILTR POWIETRZA Szybki dostęp i łatwe czyszczenie skracają czas i ułatwiają codzienną obsługę pilarki.
BOCZNY NACIĄG ŁAŃCUCHA Łatwy dostęp do śruby naciągu łańcucha, nie wymusza używania specjalistycznych kluczy i zwiększa komfort pracy
System łatwego rozruchu Między wałem korbowym silnika a rozrusznikiem zastosowano specjalną sprężynę ułatwiającą uruchomienie pilarki. Dzięki temu silnik uruchamiamy ze znacznie mniejszą prędkością rozruchową i przy użyciu dużo mniejszej siły.
SYSTEM ANTYWIBRACYJNY Specjalne sprężynowo - gumowe amortyzatory drgań zastosowane w pilarce, zapobiegają przenoszeniu wibracji z silnika na rękojeści maszyny. Umożliwiają dłuższą i bezpieczniejszą pracę.
UKŁAD TNĄCY Najlepszy układ tnący firmy Oregon. Wyjątkowa trwałość łańcucha i prowadnicy.
REGULACJA SMAROWANIA Możliwość dostosowania wydatku pompy smarującej układ tnący do rodzaju oleju i warunków pracy.
KARTER SILNIKA Wykonany ze stopu aluminiowo-magnezowego o dużej wytrzymałości mechanicznej i dobrej przewodności cieplnej.