Wykorzystujemy pliki cookies. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Szczegółowe informacje na ten temat znajdują się tutaj
 
 
Kosiarka spalinowa HKS 450 NB
Kategoria: Kosiarki > Z napędem
Kosiarka HKS 450 NB to wielofunkcyjna kosiarka z silnikiem dużej mocy. Zastosowany w niej silnik Briggs&Stratton 675 EXi o pojemności 163 cm3. to jeden z najlepszych silników używanych w kosiarkach w ostatnich latach. Prosty w obsłudze i niezawodny w użytkowaniu przez wiele lat. Kosiarka została wyposażona w duże 12" calowe koła tylne, ułatwiające prace w najcięższym terenie oraz świetny napęd francuskiej firmy General Transmissions.  
Dostępność:
Dostępny
ZACISKI NA UCHWYTACH Szybkozaciskowe uchwyty na rękojeściach, umożliwiają łatwe dostosowanie wysokości rękojeści do wzrostu operatora, pomagają przy szybkim składaniu rękojeści.
MOCOWANIE RĘKOJEŚCI Szybkie i pewne mocowanie rękojeści, bez potrzeby używania kluczy.
WIZJER Wizjer napełnienia kosza, pozwala w prosty sposób ocenić wypełnienie kosza na trawę.
WYSOKIE KOŁA Ułatwiają manewrowanie i jazdę po nierównym terenie.
PANEL PRZEDNI Chroni przód kosiarki.
REGULACJA WYSOKOŚCI Centralna regulacja wysokości koszenia, jedną dźwignią zmieniamy położenie wszystkich kół.
KOSZ Duży z wygodnym uchwytem, parciano-plastikowy. Górna część kosza wykonana z plastiku dobrze chroni obsługującego przed kurzem, dolna - wykonana z tkaniny zapewnia maksymalną przepustowość powietrza dzięki czemu następuje pełne wypełnienie pojemnika koszoną trawą.
PRZEKŁADNIA Przekładnia napędowa francuskiej firmy GT - General Transmission, będącej liderem w produkcji napędów do kosiarek, jest gwarancją trwałości i niezawodności działania.
SILNIK Silnik Briggs&Stratton seria 675 EXI o pojemności 163 cm3, to jeden z najnowocześniejszych silników montowanych w kosiarkach spalinowych. Trwały i niezawodny, wyposażony w system łatwego rozruchu. Nie wymaga okresowej wymiany oleju.

Silnik


Producent silnikaBriggs&Stratton
Typ silnika4 suwowy, chłodzony powietrzem
Seria silnika 675 EXi
Moment obrotowy9,8 N.m./2600 obr.
Pojemność skokowa163 cc
Średnica x skok tłoka68,3 x 44,5 mm
Pojemność miski olejowej 0,47 l
Pojemność zbiornika paliwa1,0 l

Napęd


Rodzaj napęduGT
Koła napędoweTylne

Obudowa


Materiał obudowyStal
Szerokość koszenia510 mm
Regulacja wysokości koszeni Centralna
Zakres regulacji wysokości 25-85 mm
Łożyskowane kołaTAK
Rozmiar kół8"/12" mm