Wykorzystujemy pliki cookies. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Szczegółowe informacje na ten temat znajdują się tutaj
 
 
Glebogryzarka BK-30 Loncin
Kategoria: Glebogryzarki > Silnik Loncin
Glebogryzarka spalinowa BK-30 to kompaktowa maszyn przeznaczona do pracy do uprawach międzyrzędowych, pracy w szklarniach, tunelach i średniej wielkości ogrodzie. Silnik górnozaworowy Loncin LC154F gwarantuje wystarczającą moc do sprawnej pracy maszyny. Jednostka ta charakteryzuje się z łatwym rozruchem i niskim spalaniem. W celu zwiększenia trwałości, silnik został wyposażony w żeliwną tuleję cylindra i kuty wał korbowy.
Dostępność:
Dostępny
SILNIK Loncin LC154F to nowoczesna jednostka napędowa wykonana w technologii OHV, gwarantującej niższą temp. pracy, większa moc oraz niższe spalanie. Wysoką trwałość silnika zapewnia żeliwna tuleja cylindra oraz kuty wał korbowy.
BUDOWA GLEBOGRYZARKI Niska masa maszyny, zwrotna kompaktowa konstrukcja nie wymagają od operatora takiego wysiłku jak duża ciężka glebogryzarka. BK-30 jest lekka i łatwa w manewrowaniu. Doskonała do pracy w międzyrzędziach.

Silnik

 
Producent silnika Loncin
Typ silnika 4 suwowy, chłodzony powietrzem
Seria silnika LC154F
Rodzaj silnika           górnozaworowy
Pojemność silnika  87 cc
Moc znam  1,6 kW/3600 obr/min
Pojemność paliwa/oleju 1,0 l./0,35 l.
Max. prędkość obrotowa silnika            3600 obr/min
Motyki robocze

 
Ilość gwiazd roboczych 6 (3 + 3)
Średnica gwiazdy roboczej  240 mm
Max. głębokość pracy 220 mm
Prędkość obrotowa motyk                 180 obr/min przy 3600 obr/min silnika


Masa glebogryzarki 35 kg