Wykorzystujemy pliki cookies. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Szczegółowe informacje na ten temat znajdują się tutaj
 
 
Kosiarka spalinowa LV56Z-C3 (Subaru)
Kategoria: Kosiarki > Z napędem
LV56Z-C3 to wielofunkcyjna kosiarka z silnikiem dużej mocy. Duża szerokość cięcia (22") i mocny silnik klasyfikują ją do pracy na większych powierzchniach. Silnik SUBARU EA190V został zaprojektowany i wykonany do wykorzystania w ekstremalnych warunkach i dla najbardziej wymagających użytkowników. Wykonany w technologi OHC z wałkiem rozrządu umieszczonym w głowicy i napędzanym łańcuchem. Charakteryzuje się cichsza praca oraz większą mocą niż jednostki konkurencji. W celu zwiększenia żywotności, silnik wyposażono w żeliwną tuleją cylindra, wzmocnione pierścienie i tłok. Posiadają opatentowany system dekompresji ułatwiający rozruch. Zastosowanie łańcucha rozrządu zmniejsza hałas podczas pracy a łańcuch będący pewnego rodzaju nośnikiem oleju zwiększa smarowanie silnika.
Dostępność:
Niedostępny
RĘKOJEŚCI Wygodne, ergonomiczne rękojeści z uchwytem pokrytym miękką otuliną.
Szybkozaciskowe uchwyty pozwalają na regulację wysokości i ułatwiają szybkie składanie/rozkładanie.
KOSZ Duży, pojemny kosz na trawę. Zabudowana plastikiem górna część ogranicza ilość kurzu i zanieczyszczeń na operatora, dolna parciana zapewnia elastyczność i maksymalny przepływ powietrza dla lepszego napełnienia. Kosz wyposażony w wizjer napełnienia.
OBUDOWA Tłoczona z blachy odpowiedniej grubości, posiada przetłoczenia boczne nadającej jej dodatkowej sztywności. Obudowa malowana proszkowo farbą w kolorze grafitowym z "efektem młotkowym", zapewnia bardzo dobre właściwości estetyczne i dużą trwałość.
KOŁA Wszystkie koła łożyskowane z centralną regulacją wysokości koszenia.
NAPĘD Napęd francuskiej firmy GT - General Transmission będącej liderem w produkcji napędów do kosiarek, jest gwarancją trwałości i niezawodności działania.
SILNIK Silniki Subaru ze względu na swoją wyższą cenę są montowane w niewielu typach kosiarek. Jakością i parametrami znacznie się wyróżniają od pozostałych jednostek montowanych w kosiarkach.
CHARAKTERYSTYKA SILNIKA Subaru EA190V to jeden z najmocniejszych silników stosowanych do napędu kosiarek trawnikowych. Duża moc i wysoki moment obrotowy w szerokim zakresie prędkości.

Silnik


Producent silnikaSubaru 
Typ silnika4 suwowy, chłodzony powietrzem
Seria silnika EA190V
Pojemność silnika189 cc
Pojemność miski olejowej 0,6 l
Pojemność zbiornika paliwa1,0 l

Napęd


Rodzaj napęduGT
Koła napędoweTylne

Obudowa


Materiał obudowyStal
Szerokość koszenia560 mm
Regulacja wysokości koszeni Centralna
Zakres regulacji wysokości 25-85 mm
Łożyskowane kołaTAK