Wykorzystujemy pliki cookies. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Szczegółowe informacje na ten temat znajdują się tutaj
 
 
Kosiarka spalinowa LV46Z-A1 (Subaru)
Kategoria: Kosiarki > Z napędem
LV46Z-A1 to wielofunkcyjna kosiarka z silnikiem dużej mocy. Model przeznaczony dla szukających maszyny z dużym, mocnym silnikiem w kompaktowej obudowie. Przeznaczona do koszenia średnich i większych ogrodów z dużą ilością nasadzeń, wąskich przejazdów itd. Napędzana mocnym silnikiem SUBARU EA175V. Posiada 4 funkcje pracy, duże łożyskowane koła i nóż szerokości 46 cm. Kosiarka wyposażona jest w świetny napęd francuskiej firmy General Transmissions.
Dostępność:
Dostępny
RĘKOJEŚCI Wygodne, ergonomiczne rękojeści z uchwytem pokrytym miękką otuliną.
Szybkozaciskowe uchwyty pozwalają na regulację wysokości i ułatwiają szybkie składanie/rozkładanie.
KOSZ Duży, pojemny kosz na trawę. Zabudowana plastikiem górna część ogranicza ilość kurzu i zanieczyszczeń na operatora, dolna parciana zapewnia elastyczność i maksymalny przepływ powietrza dla lepszego napełnienia. Kosz wyposażony w wizjer napełnienia.
OBUDOWA Tłoczona z blachy odpowiedniej grubości, posiada przetłoczenia boczne nadającej jej dodatkowej sztywności. Obudowa malowana proszkowo farbą w kolorze grafitowym z "efektem młotkowym", zapewnia bardzo dobre właściwości estetyczne i dużą trwałość.
KOŁA Wszystkie koła łożyskowane z centralną regulacją wysokości koszenia.
SILNIK Silniki Subaru ze względu na swoją wyższą cenę są montowane w niewielu typach kosiarek. Jakością i parametrami znacznie się wyróżniają od pozostałych jednostek montowanych w kosiarkach.
NAPĘD Napęd francuskiej firmy GT - General Transmission będącej liderem w produkcji napędów do kosiarek, jest gwarancją trwałości i niezawodności działania

Silnik


Producent silnikaSubaru 
Typ silnika4 suwowy, chłodzony powietrzem
Seria silnika EA175V
Pojemność silnika174 cc
Pojemność miski olejowej 0,6 l
Pojemność zbiornika paliwa1,0 l

Napęd


Rodzaj napęduGT
Koła napędoweTylne

Obudowa


Materiał obudowyStal
Szerokość koszenia460 mm
Regulacja wysokości koszeni Centralna
Zakres regulacji wysokości 25-85 mm
Łożyskowane kołaTAK