Wykorzystujemy pliki cookies. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Szczegółowe informacje na ten temat znajdują się tutaj
 
 
OPRYSKIWACZ SADOWNICZY AGP 400 ENU p1,7
Kategoria: Opryskiwacze ciągnikowe > Opryskiwacze sadownicze
Pojemność zbiornika400 l
PompaAgromehanika BM 65/30
Wydajność pompy65 l/min
Wentylator fi 825 mm
Wydajność wentylatora regulowana w zakresie

16000-48000 m3/h
Prędkość powietrza12 - 32 m/s
Zapotrzebowanie mocyok 20-25 kW
Cena netto od:2250 EUR
Dostępność:
Niedostępny
POMPA W opryskiwaczach sadowniczych zawieszanych AGP są montowane pompy firmy Agromehanika BM 65/30 o ciśnieniu 30 bar i maksymalnym wydatku 65 l/min. Pompa bardzo trwała i niezawodna w działaniu przez wiele lat.
PRZYSTAWA WENTYLATOROWA Opryskiwacze Agromehanika AGP 400 mogą zostać wyposażone w jedną z trzech przystawek wentylatorowych: przystawkę okrągłą oraz 2 rodzaje przystawki kolumnowej. Wszystkie przystawki posiadają wentylator o średnicy 825 mm o zmiennym wydatku powietrza.
PRZYSTAWKA KOLUMNOWA Opryskiwacz sadowniczy AGP 400 posiada ten sam rodzaj przystawki kolumnowej co opryskiwacze przyczepiane: kolumnę 10/2 o wysokości 1,3 m oraz kolumnę 14/2 o wysokości 1,7 m. Na zdjęciu przystawka o wysokości 1,7 m.
ROZPYLACZE Opryskiwacz jest wyposażony we włoskie, mosiężne głowice z zaworem przeciwkroplowym. Głowice są obrotowe dwurozpylaczowe, wyposażone w końcówki firmy Lechler lub Albuz.
UKŁAD PŁUCZĄCY Opryskiwacze sadownicze z serii EN posiadają układ płuczący. W zależności od potrzeby i ustawienia zaworów sterujących układ dokonuje przepłukania całego opryskiwacza lub podczas mycia pomija zbiornik w którym np została ciecz robocza.
ZBIORNIK Opryskiwacz AGP 400 ENU posiada 3 komorowy zbiornik, oprócz zbiornika głównego na ciecz roboczą jest zbiornik na czystą wodę do płukania opryskiwacza oraz zbiornik na wodę do mycia rąk.
ZAWÓR STERUJĄCY Zawór sterujący Agromehanika z przedłużeniem sterowania do kabiny ciagnika
FILTR ARAG